Ballina Lajme nacionale Hoti me ministrat nisën për Tiranë me autobus

Hoti me ministrat nisën për Tiranë me autobus

21
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Në Tiranë sot do të mbahet mbledhja e Qeverisë së Kosovës dhe asaj të Shqipërisë.

E kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka publikuar një fotografi rrugës për në Tiranë.

Hoti bashkë me ministrat janë duke udhëtuar për në kryeqytetin shqiptar me autobus. Nga ku edhe Hoti ka publikuar një fotografi.

“Bashkë me kabinetin rrugës për Shqipëri. Për pak takohemi me kolegët tanë nga Qeveria e Republikës së Shqipërisë, në Pallatin e Kongreseve në Tiranë. #Bashkë 🇽🇰🤝”, ka shkruar Hoti në “Facebook”./21Media

The post Hoti me ministrat nisën për Tiranë me autobus appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----