Ballina Lajme nacionale Hoti e Rama në konferencë për media nga Tirana

Hoti e Rama në konferencë për media nga Tirana

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Pas mbledhjes së gjashtë ndërqeveritare mes Shqipërisë e Kosovës, nën sloganin “Bashkë pa kufi”, ka filluar konferenca e përbashkët e kryeministrit Hoti dhe Rama./21Media

The post Hoti e Rama në konferencë për media nga Tirana appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----