Ballina LifeBizare Hoteli ku mund të flesh pranë luanëve dhe tigrave (Fotot)

Hoteli ku mund të flesh pranë luanëve dhe tigrave (Fotot)

71
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një hotel që ndodhet brenda një safari, ku dhoma me xhama të lejon të shikosh nga afër luanët apo tigrat.

Me siguri do të mendoni se bëhet fjalë për një hotel ekstravagant në Afrikë, por e keni gabim. Po flasim për një hotel në Kent të Anglisë.

Port Lympne është një hotel me 5 yje, me kabina që ndodhen pranë tufave të luanëve që afrohen për të parë klientët nga afër.

---- ---- ----
-----