Ballina LifeBizare Hoteli ku burrat janë të ndaluar, ndërsa femrat mund të gjejnë… (FOTO)

Hoteli ku burrat janë të ndaluar, ndërsa femrat mund të gjejnë… (FOTO)

75
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një hotel i ri ka hapur dyert në Majorka të Spanjës dhe asnjë mashkull nuk lejohet që të qëndrojë aty.

Hoteli Som Dona ka 39 dhoma, një pishinë të madhe, restorante, vende për masazhe dhe për trajtime bukurie.

----

Ndërkohë pronarët janë shprehur se në këtë vend gratë mund të gjejnë një hapësirë ku largohen nga stresi i ditëve të zakonshme

Ky është hoteli i parë në Spanjë që pranon vetëm femra dhe një natë kushton 75 paund. “Daily Mail” shkruan se ky hotel mirëpret në ambientet e tij vetëm femra duke filluar nga mosha 14-vjeçare.

----- ----