Ballina Showbiz “Hot” me bikini të kuqe, vajza e ish-deputetes “çmend” fansat me pozën...

“Hot” me bikini të kuqe, vajza e ish-deputetes “çmend” fansat me pozën e fundit (FOTO)

174
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Prej disa kohësh ajo është kthyer në një nga femrat shqiptare më të komentuara në rrjetet sociale.

----

Është fjala për Ada Dedën, vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike, Albina Deda.

Modelja e njohur është mjaft aktive në profilin e “Instagram”-it, ku poston foto elegante dhe shumë provokuese.

E kështu ka bërë edhe ditën e sotme, teksa ka ndarë me ndjekësit një pozë ku shfaqet me bikini të kuqe.

Ada ka realizuar një foto para pasqyrës dhe duket në super formë me trupin me linja elegante.

----- ----