Ballina Lajme Bota/Rajoni Horror! Ish-i dashuri i fiksuar hedh nga kati i tretë modelen e...

Horror! Ish-i dashuri i fiksuar hedh nga kati i tretë modelen e Playboy, ja si u gjet (FOTO)

65
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një terapiste seksi në Hollywood dhe modele playboy, e cila dikur ishte fejuar me aktorin Drew Carey është vrarë nga një ish- i dashur tjetër.

Dr Amie Harwick, 38 vjeçe, u gjet e pajetë në tokë rreth orës 1.15 të së shtunës në një lagje të Hollywood Hills.

Ajo është hedhur nga ballkoni i banesës së saj. Ish- i dashuri problematik, Gareth Pursehouse, u arrestua rreth orës 4.30 pasdite e së shtunës me dyshimin për vrasje.

---- ----
----
-----
-----