Ballina Lajme nacionale Horoskopi 18 mars, sfida të reja, çfarë kanë rezervuar yjet sot për...

Horoskopi 18 mars, sfida të reja, çfarë kanë rezervuar yjet sot për ju

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------
Dashi

Do tė ndjeni tensione nė ēift dhe nė tė gjitha marrėdhėniet e tjera ndėrpersonale. Sidoqoftė, pėrpiquni tė jeni tė kujdesshėm.

Demi

Ju duhet tė pėrpiqeni t’i jepni mė shumė hapėsirė ??dashurisė dhe ndjenjave dhe tė pėrpiqeni ta lini pak mėnjanė punėn.

Binjakėt

Do tė jetė njė ditė pozitive me Venusin nė shenjė pėr njė kohė tė gjatė. Pėrfshihuni, filloni projekte tė reja, edhe nėse mund tė ketė ndonjė vonesė tė vogėl.

Gaforrja

Do tė keni Hėnėn nė opozitė, prandaj ėshtė mė mirė tė shmangni konfliktet dhe diskutimet. Ju mund tė keni disa ide tė mira pėr tė zhvilluar nė tė ardhmen.

Luani

Do tė jetė njė ditė pozitive nė dashuri dhe nėse ka ēėshtje pėr tu sqaruar nė ēift, merruni mė mirė me ta deri mė sot. Disa probleme nė fushėn profesionale.

Virgjëresha

Do tė ndiheni mė tė fortė dhe mė energjikė falė njė Hėne tė bukur qė ju mbron nė dashuri. Mundėsi tė mira gjithashtu nė punė, zgjidhje dhe ide fituese mund tė arrijnė.

Peshorja

Mund tė planifikoni diēka tė bukur por mos e lini veten tė bllokoheni nga ndjenjat e fajit. Sa i pėrket punės, ka mundėsi qė kthehen, diēka qė ju kishit humbur nė tė kaluarėn.

Akrepi

Do tė jetė njė ditė e nėnshtruar dhe nervoze nė dashuri, ka pak shqetėsime dhe zemėrim nė marrėdhėniet ndėrpersonale. Mundėsi tė mira qė vijnė nė fushėn profesionale.

Shigjetari

Kėto janė ditė tė favorshme nė dashuri dhe deri tė Dielėn ėshtė e mundur tė keni disa lajme pozitive. Nė punė keni nevojė pėr durim dhe vėmendje.

Bricjapi

Do tė ndiheni veēanėrisht nervoz por zgjidhjet janė nė rrugė e sipėr. Nė dashuri, ka ardhur koha tė hap pėrpara nėse kujdeseni pėr dikė. Sa i pėrket punės, rrugėt e reja po hapen.

Ujori

Nėse nuk keni ende njė dashuri, mos e humbni shpresėn: pranvera mund tė sjellė lajme tė mira. Nė punė, gjėrat po pėrmirėsohen ndėrsa i afrohemi Prillit.

Peshqit

Do tė jetė njė ditė pozitive nė dashuri pasi yjet janė nė anėn tuaj. Gjithashtu nė lidhje me punėn, kjo e enjte ėshtė e favorshme, ju gjithashtu mund tė planifikoni diēka pėr tė ardhmen./abcnews.al

 

The post Horoskopi 18 mars, sfida të reja, çfarë kanë rezervuar yjet sot për ju appeared first on Abc News.

---- ----
-----