Ballina Lajme nacionale Horoskopi 17 mars, zbuloni çfarë kanë rezervuar yjet sot për ju

Horoskopi 17 mars, zbuloni çfarë kanë rezervuar yjet sot për ju

30
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Dashi

Dashi është duke e çliruar mendjen nga e gjithë pesha që ke ndjerë për ca kohë. Sot është dita të mendoni për veten, të kujdeseni për shëndetin tuaj.

Demi

Personi që është gjithmonë pranë jush ka një kohë të keqe, duke i kushtuar vëmendje të tjerëve është një gjest mirësie që njerëzit do ta vlerësojnë.

Binjakët

Do të duhet të armatoseni me durim për të thënë fjalët e duhura, lëndimi i ndjenjave të të tjerëve është diçka që nuk do ta shijoni dhe do t’ju dëmtojë në të ardhmen.

Gaforrja

Për ju do të kenë një ditë të këndshme, në vend që ta kalojnë atë në shtëpi, do të jetë ideale për t’u argëtuar, për t’u kujdesur për shëndetin, dhe për t’u larguar nga rutina.

Luani

Fryma rebele që karakterizon Luanin fillon të shfaqet, kjo është pozitive dhe mund të jetë rezultat i hyrjes së Hënës së re te Peshqit.

Virgjëresha

Në dashuri përgjigjet po vijnë, edhe nëse nuk janë ato që prisnit, ato do të sjellin më shumë zgjidhje dhe gëzime afatgjata.

Peshorja

Përshtatshmëria juaj do t’ju japë një avantazh ndaj të tjerëve, ju mund të dëshironi të lini disa gjëra mënjanë, do të bëni një hap të madh, por kjo do të kërkojë vëmendjen tuaj të plotë.

Akrepi

Shëndeti është në anën tuaj, kjo mund t’ju japë një dozë të mirë energjie. Aftësia për të parë përtej së dukshmes do t’ju sjellë rezultate të mira.

Shigjetari

Jini mirënjohës dhe ndaloni dhe shikoni gjithçka që keni arritur do t’ju bëjë të lumtur, ka mësime që keni harruar, por thjesht mbani mend kohërat e vështira.

Bricjapi

Moti sot do të jetë një aleat për Bricjapin, zhvillimi i idesë që keni në kokë do t’ju bëjë të shihni më qartë mundësitë që keni.

Ujori

Duket sikur keni ecur në një litar të ngushtë gjatë ditëve të fundit. Gjërat kanë nevojë për një zgjidhje, por mos e detyroni veten, gjithçka do të funksionojë me kohë.

Peshqit

Do të jetë një ditë zbulimesh, megjithëse shumë duken të forta, do të jetë një shkak për unitet. Ruaj qetësinë, por beso vetëm njerëzit më të afërt me ty./abcnews.al

The post Horoskopi 17 mars, zbuloni çfarë kanë rezervuar yjet sot për ju appeared first on Abc News.

---- ----
-----