Ballina Lajme nacionale Homologimi për automjetet përplas pushtetin dhe opozitën

Homologimi për automjetet përplas pushtetin dhe opozitën

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Propozimi i VV-së për heqjen e homologimit nuk u përkrahë nga LDK e  PDK

Lëvizja Vetëvendosje kërkoi votimin e ndryshimit të Ligjin për Automjete, për të mundësuar heqjen e homologimit për veturat që vijnë nga Bashkimi Evropian, Zvicra dhe Norvegjia.
Por kjo çështje shkaktoi përplasje midis pushtetit dhe opozitës./21Media

 

The post Homologimi për automjetet përplas pushtetin dhe opozitën appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----