16.7 C
Bujanovac, RS

Top Story/ Abuzimi me tenderat e Vitit të Ri, ja bashkitë që shpenzojnë çdo...

Do të marrim hap pas hapi, një seri tenderash abuzivë të kryer vitet e fundit. Për të qenë më të qartë duhet të dimë...

Ishte zhdukuar muaj me parë, gjendet pa shenja jete 44 vjeçari nga Podujeva

Është gjetur pa shenja jete një person para pak dite në rajonin e Prishtinës. Personi i cili u gjet pa shenja jete është Hetem Deda...

Fatkeqësia në Vlorë! Familja e së ndjerës tmerrohen kur marrin vesh lajmin

Kanë dalë pamjet rrëqethëse të momentit kur vëllai i Laureta Sulos ka mbërritur në vendin ku u vra barbarisht 44 vjeçarja. Një video e siguruar...

Ditë zie në futbollin shqiptar, shuhet ish-arbitri që mbante stemën e FIFA-s

Është ndarë nga jeta ditën e sotme në moshën 86-vjeçare Faik Bajrami, ish-arbitër i njohur i futbollit shqiptar. Federata Shqiptare e Futbollit dhe Presidenti...

Agjencia e OKB-së thotë se 42.000 palestinezë janë larguar nga shtëpitë e tyre në...

Gazë, 17 maj – Rreth 42.000 palestinezë në Rripin e Gazës janë larguar nga shtëpitë e tyre për shkak të sulmeve ajrore izraelite në...

Armata izraelite ka shkatërruar 15 kilometra tunele të Hamasit në Gazë

Jeruzalem, 17 maj – Në sulme të fuqishme ajrore ndaj Rripit të Gazës, armata izraelite ka shkatërruar 15 kilometra tunele nëntokësore të Hamasit. “Sulmi ishte...

Modele dhe super “hot”, ja vajza që tërhoqi menjëherë vëmendjen në “PërPuthen” (FOTO)

Panelit të vajzave të emisionit “PërPuthen” u është bashkuar ditën e sotme një vajzë e re. Ajo është Margaret dhe menjëherë ka tërhequr vëmendjen...

Përse Kejvina Kthella nuk u bë pjesë e Italia 1?! Ja si është e...

Kejvina Kthella është një nga personazhet që pushtoi menjëherë vëmendjen e të gjithë teleshikuesve shqiptarë me daljen e saj të parë në ekran. Natyrale dhe...

Rritet numri, 21 numri i të vdekurve nga tragjedia në Shqipëri

Shënon ngritje numri i viktimave nga tërmeti në Shqipëri. Trupi i pajetë i një 24-vjeçari është nxjerrë i pajetë nga gërmadhat e pallatit 6 katesh...

STAY CONNECTED

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
14,600AbonentëAbonohu

FEATURED

MOST POPULAR

Kujt duhet t’i takojë posti i kryeministrit sipas Xhavit Halitit?

Me 6 tetor në Kosovë do të mbahen zgjedhjet parlamentare. Xhavit Haliti ka deklaruar se PDK nuk ka vendosur vija të kuqe për asnjë subjekt...

LATEST REVIEWS

Pesë ‘TOP’ goditjet e Juventusit në këtë merkato

Skuadra bardhezi është shumë afër disa transferimeve të mëdha, ku janë të përfshirë shumë futbollistë me emër të klasit botërorë.1.“Zonja e Vjetër”, është shumë...

Arbenita e diagnostikuar me tumor në gjuhë, fyt dhe nofull, ka...

Arbenita Smaili nga Prishtina ka më tepër se një vit që është diagnostikuar me tumor në gjuhë, fyt dhe nofull. Deri sot ajo ka bërë...

LATEST ARTICLES

Duke përdorur shërbimet e Bujanoci.Net - ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama. Lexo më shumë