10 C
Bujanovac, RS

Pirlo: E vështirë të flasësh tani, dua ta shoh edhe njëherë...

Të flasësh pas një humbje 0-3 në shtëpi është gjithmonë e vështirë. Juventusi u shkërmoq nga Milani sonte dhe rrezikon kualifikimin në Champions League...

VIDEO/ “Kurrë mos u takofshim”, aksioni i Ballistëve tërbon Vardarin

Shkëndija e Tetovës mbështetësit i ka të zjarrtë dhe sonte kanë menduar ta nxehin atmosferën, pasi kanë parë Vardarin të mundet nga Struga dhe...

FASHION WEEK

DON'T MISS

GADGET WORLD

Pirlo: E vështirë të flasësh tani, dua ta shoh edhe njëherë...

Të flasësh pas një humbje 0-3 në shtëpi është gjithmonë e vështirë. Juventusi u shkërmoq nga Milani sonte dhe rrezikon kualifikimin në Champions League...

LIFESTYLE

MOBILE AND PHONES

STAY CONNECTED

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
14,500AbonentëAbonohu

RECENT COMMENTS

LATEST REVIEWS

Pirlo: E vështirë të flasësh tani, dua ta shoh edhe njëherë...

Të flasësh pas një humbje 0-3 në shtëpi është gjithmonë e vështirë. Juventusi u shkërmoq nga Milani sonte dhe rrezikon kualifikimin në Champions League...

Duke përdorur shërbimet e Bujanoci.Net - ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama. Lexo më shumë