19.5 C
Bujanovac, RS

DON'T MISS

Rashica mori për nuse më të bukuren e Vushtrrisë, shikoni bjonden...

Milot Rashica është bërë heroi i kombëtares së re të Kosovës. Ai dhe golat e tij zunë vend shpejt në zemrat e tifozëve kosovarë që...

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, ka edhe të lënduar

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës. Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Durrës. Sipas informacioneve paraprake, janë përplasur dy automjete, drejtuesit e...

UEFA “flet” shqip, 8 shqiptarë në Qeverinë e Futbollit

Shqipëria gjithmonë e më shumë është bërë pjesë e UEFA-s dhe kjo jo vetëm për faktin e zgjedhjes së presidentit të Federatës Shqiptare të...

LATEST ARTICLES

- E Sponsoruar -

Artikujt e zgjedhur..

Duke përdorur shërbimet e Bujanoci.Net - ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama. Lexo më shumë