Ballina Lajme Bota/Rajoni Historia e dhimbshme që fshihet pas këtyre fotove të vogëlushit

Historia e dhimbshme që fshihet pas këtyre fotove të vogëlushit

78
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këto foto të këtij vogëlushi janë bërë publike nga policia e Londrës, ndërsa pas tyre qëndron një histori e trishtë.

Djali u gjet i braktisur në një derë shtëpie në Hackney, në lindje të Londrës, vetëm 12 orë pas lindjes.

Një qytetar njoftoi policinë pasi gjeti foshnjën, dhe më pas ishin ata të cilët u kujdesën për të. Bebi, të cilin e kanë quajtur Edward, është në gjendje të mirë shëndetësore dhe i sigurt, por policia ka bërë thirrje që nëna e tij të kontaktojë me ta dhe të kërkojë ndihmë nëse i nevojitet.

Sipas tyre, nëna ka lindur jashtë ambienteve spitalore dhe kjo i shqetëson për gjendjen e saj shëndetësore.

---- ---- ----
-----