Ballina Lajme nacionale Helmohen nëntë persona në Lipjan, përfundojnë në emergjencë

Helmohen nëntë persona në Lipjan, përfundojnë në emergjencë

12
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nëntë persona janë helmuar në qytetin e Lipjanit.

Policia e Kosovës ka njoftuar se nëntë persona janë helmuar në një lokal në Lipjan, raporton Express.

----

Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se të njëjtit kanë kërkuar ndihmë mjekësore në emergjencën e Lipjanit dhe se pas tretmanit mjekësor janë liruar.

“Tre meshkuj dhe gjashtë femra që të gjithë K-Shqiptarë (katër të moshës së mitur), pasi që kanë ngrënë ushqim në një lokal, kanë kërkuar ndihmë mjekësore në emergjencën e Lipjanit dhe pas tretmanit mjekësor janë liruar”, thuhet në raport.

----- ----