Ballina Showbiz Hazanin apo Azrën, ja cilën po e zgjedhin turqit

Hazanin apo Azrën, ja cilën po e zgjedhin turqit

64
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Serialet turke kanë po arrijnë të shikohen pothuajse në të gjithë botën.

Shumë aktorë po arrijnë të bëhen të njohur jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë, përcjell ORAinfo.

Dy aktore shumë të pëlqyera të kësaj kinematografie janë padyshim Deniz Bysal dhe Alina Boz.

Ato në publik njihen me rolet e ‘Hazanit’ dhe të ‘Azrës’.

Së fundi një nga mediat turke i ka vënë ato në duel duke pyetur publikun se cila u pëlqen më shumë.

Dhe ajo që është votuar më së shumti është Azra./ORAinfo/

---- ---- ----
-----