Ballina Showbiz Hazani po martohet, por kaq shumë është dobësuar para dasmës

Hazani po martohet, por kaq shumë është dobësuar para dasmës

89
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Deniz Baysal është aktorja më e njohur e kinematografisë turke.

Luajti në shumë filma e seriale mirëpo, roli që e bëri tejet të njohur është ai i ‘Hazanit’ në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Ajo tani është e fejuar edhe në jetën reale dhe së shpejti do ta bëjë dasmën.

E para kësaj ceremonie ajo duket se është dobësuar shumë dhe mezi po mund ta njihni që është ajo./ORAinfo/

---- ----
-----