Ballina Showbiz Hazani dikur e lidhur me Sinanin, kjo foto do t’ju befasojë

Hazani dikur e lidhur me Sinanin, kjo foto do t’ju befasojë

24
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Deniz Baysal është një prej aktoreve më bukura të kinematografisë turke.

Me rolet e saj, ajo u bë e njohur si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin esaj të ‘Hazanit’ në serialin shumë të pëlqyer, ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’.

Hazan është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private ku tani edhe është e fejuar.

Por, dikur ajo ishte e lidhur me aktorin që në publik po njihet si Sinani nga seriali ‘Hakmarrje e ëmbël’./ORAinfo/

---- ---- ----
-----