Ballina Showbiz Hazan po martohet, publikon foton e vellos

Hazan po martohet, publikon foton e vellos

32
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Deniz Baysal është aktorja më e njohur e kinematografisë turke.

Luajti në shumë filma e seriale mirëpo, roli që e bëri tejet të njohur është ai i ‘Hazanit’ në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Ajo tani është fejuar dhe po bën planet e martesës.

Sot, ajo na ka prezantuar edhe vellon që do ta veshë./ORAinfo/

---- ----
-----