Ballina Showbiz Hashim Thaçi në Hagë, Endriti shkon në këtë vend me Mozzikun

Hashim Thaçi në Hagë, Endriti shkon në këtë vend me Mozzikun

313
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Befason Gold Ag, tregon se kur do ta bëjë djalin synet

Ja çfarë bënë i biri me reperin Mozzik.

Mozzik është reperi senzacional që ka arritur famë të jashtëzakonshme në vend, por edhe në shtete të tjera.

Reperi, është bërë i njohur dhe dëgjuar edhe në Gjermani, pasi për një kohë jetoj atje, shkruan “Kosovarja”.

Mozzik, ka treguar prej kohësh edhe animin e tij politik. Siç dihet, reperi është krah “PDK”-së dhe nuk e ka fsheh as afërsinë e tij me liderët e partisë.

Tani, Mozziku shihet duke u shoqëruar me Endrit Thaçin, të birin e Presidentit Thaçi. Ja ku kanë shkuar e çka po bëjnë.

Befason Gold Ag, tregon se kur do ta bëjë djalin synet

---- ----
----
-----
-----