Ballina Showbiz Harrojeni Melisën në serial, ajo po ‘çmend’ turqit me pamjen në realitet

Harrojeni Melisën në serial, ajo po ‘çmend’ turqit me pamjen në realitet

68
SHPËRNDAJE

Seriali ‘Mos ma lësho dorën’ po bëet gjithnjë e më i pëlqyer në publik.

Janë personazhet e tij ato që po arrijnë të kenë sukses si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

E një rol shumë i rëndësishëm është edhe ai i Melisës.

Melisa jashtë serialit duket se është një vajzë tejet tërheqëse dhe akoma më e bukur se sa në serial./ORAinfo/