Ballina Showbiz Harrojeni Kim Kardashian, gjyshja e saj befason 166 milionë njerëz (FOTOT)

Harrojeni Kim Kardashian, gjyshja e saj befason 166 milionë njerëz (FOTOT)

58
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kim Kardashian, po vazhdon të qëndrojë e karantinuar në shtëpinë e saj në Los Angeles. Ajo është shumë aktive gjatë këtyre ditëve në rrjetet sociale, ku ndan me fansat imazhe të ndryshme nga përditshmëria, apo edhe duke i këshilluar që të qëndrojnë të qenë në këtë kohë pandemie.

Së fundmi, 39-vjearja publikoi një fotografi me dy nga personat më të dashur të saj dhe si rrallë herë, ka prezantuar para kamerës gjyshen e saj.

----

Në këtë fotografi të ndarë me 166 milionë ndjekësit e saj në Instagram, Kim shfaqet duke pozuar pranë nënës së saj, Kris Jenner, dhe gjyshes, Mary Jo Campbell.

Që të treja shfaqen bionde në këtë fotografi, ndërsa kanë marrë pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit e Kimit.

 

----- ----