Ballina Showbiz Harrojeni Azrën në serial, ju lë ‘pa mend’ me pamjen në realitet

Harrojeni Azrën në serial, ju lë ‘pa mend’ me pamjen në realitet

24
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Alina Boz është një prej aktoreve më të pëlqyera nga kinematografia turke.

Ndonëse në moshë shumë të re, ajo arriti të jetë pjesë e shumë filmave dhe serialeve tejet të njoura turke, përcjell ORAinfo.

Suksesi i saj vazhdoi edhe jashtë kufijve kombëtarë dhe në publikun turk ajo u bë e njohur me rolin e ‘Azrës’ në serialin ‘Mos ma lësho dorën’.

Azra konsiderohet si një ndër aktoret më të bukura turke.

E këtë e dëshmojnë edhe fotot e saj ku shihet tejet e rregulluar./ORAinfo/

---- ----
-----