Ballina Lajme nacionale Haradinaj i shokuar me vdekjen e regjisores Kraja: Prehu e qetë Arzana

Haradinaj i shokuar me vdekjen e regjisores Kraja: Prehu e qetë Arzana

15
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Regjisorja e njohur kosovare, Arzana Kraja është gjetur pa shenja jete sot.

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka thënë se është prekur thellë nga ndarja e parakohshme nga jeta e Arzana Krajës.

“Pata nderin ta njihja personalisht. Arzana, me artin e saj i dha shumë Kosovës”, ka thënë Haradinaj, transmeton Klan Kosova.

“Ngushëllime të sinqerta familjes, miqve dhe komunitetit të artit”.

“Prehu e qetë Arzana!”.

---- ----
----
----- ----
-----