Ballina Lajme nacionale Haradinaj dha dorëheqje, Haxhiu kërkon zgjedhje të jashtëzakonshme

Haradinaj dha dorëheqje, Haxhiu kërkon zgjedhje të jashtëzakonshme

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Të gjithë kanë reaguar pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt.

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Albulena Haxhiu, ka reaguar pas dorëheqjes së kryeministrit, Ramush Haradinaj.

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, ka reaguar pas dorëheqjes së kryeministrit Ramush Haradinaj, shkruan lajmi.net.

Përmes një postimi në profilin e saj zyrtar në rrjetin social Facebook, Haxhiu ka lënë të nënkuptohet se pas dorëheqjes së Haradinajt, vendi duhet të shkojë në zgjedhje të jashtëzakonshme.

“Duhet të flasë populli, të cilin aq shumë e shtypën dhe e zhvatën”, ka shkruar Haxhiu në rrjetin social Facebook, duke e cituar kështu reagimin e liderit të partisë së saj, Albin Kurtin.

---- ---- ----
-----