Ballina Showbiz Hamza po rri vetëm në telefon, por shikoni çfarë i bën Gëzimja

Hamza po rri vetëm në telefon, por shikoni çfarë i bën Gëzimja

82
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Gëzimja tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së njohur, Remzie Osmanit, shkruan ORAinfo.

Pas dasmës, Gëzimja u bë akoma më e perfolur në mediat rozë.

Si ajo, ashtu edhe burri i saj janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime te ndryshme.

Sot Hamza ka publikuar një foto ku shihet me telefon në dorë, “Na myti dielli”- ka shkruar ai.

E në këtë foto nuk e ka lënë pa i komentuar Gëzimja duke i thënë “Miami a”. /ORAinfo/

---- ----
-----