Ballina Showbiz Hamza e ka ditëlindjen, Gëzimja e befason me festën e organizuar

Hamza e ka ditëlindjen, Gëzimja e befason me festën e organizuar

115
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gëzimja tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së njohur, Remzie Osmanit, shkruan ORAinfo.

Pas dasmës, Gëzimja u bë akoma më e përfolur në mediat rozë.

E sot burri i saj Hamza e ka ditëlindjen. Gëzimja është përkujdesur që të organizojë festë për t’ia festuar ditëlindjen.

Me poshtë mund t’i shikoni fotot nga festa e ditëlindjes së djalit të Remize Osmanit. /ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----