Ballina Showbiz Halla po e ‘lazdron’ Matinin, kjo s’do t’i pëlqejë Leartës

Halla po e ‘lazdron’ Matinin, kjo s’do t’i pëlqejë Leartës

25
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Reja e Shyhrete Behlulit, Learta, po vazhdon të jetë një personazh tejet i përfolur në publik.

Është pamja e saj ajo që e bëri tejet të njohur dhe të komentuar, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur sidomos pë raportin që ka me kunatat e saj.

E sot, kunata e saj, Gresa ka dalë sot me Matini dhe ka publikuar foto ku ata të dy shihen duke bërë poza të ‘çuditshme’, e kjo nuk dihet nëse do t’i pëlqejë Leartës./ORAinfo/

---- ---- ----
-----