Ballina Lajme nacionale Hajnat e rrahin punëtoren në një market

Hajnat e rrahin punëtoren në një market

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Policia ka arrestuar dy të dyshuar të cilët kanë vjedhur gjëra ushqimore në një market dhe kanë sulmuar punëtoren.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në rrugën “Dëshmorët e Kombit” në Prishtinë.

“I dyshuari kishte vjedhur disa gjëra ushqimore në një market dhe me qëllim të mbajtjes se gjësendeve te vjedhura ka sulmuar viktimën femër kosovare punëtore e marketit duke i shkaktuar lëndime trupore dhe gjërat në fjalë ia kishte shitur të dyshuarit tjeter”, thuhet në raportin e policisë.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor ndërsa të dyshuarit me vendim të prokurorit dërgohen në mbajtje./21Media

The post Hajnat e rrahin punëtoren në një market appeared first on RTV21.

---- ----
----
-----
-----