Ballina Showbiz “Hajde preke se vdiqe”, Graciano i prek gjoksin Françeska Jaçes: E paske...

“Hajde preke se vdiqe”, Graciano i prek gjoksin Françeska Jaçes: E paske bio (FOTO)

419
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe ka folur rreth kritikave që i bëjnë asaj për ndërhyrjet në trup dhe në pamje. E ftuar në rubrikën “Trotuar”, Françeska Jaçe kaloi në ‘kontrollin’ e aeroportit, dhe një prej momenteve ishte edhe kontrolli i gjoksit.

Ai që ia preku ishte pikërisht Graciano, ndërsa shtoi: Është bio! Ish-banorja u shpreh se Graciano e njeh që të vogël, që në Big Brother dhe se tashmë e ka kaluar provën.

Teksa po fliste për operacionet plastike, Françeska u shpreh se një nga momentet që acarohet është pikërisht kur e komentojnë për gjoksin. “Shkruante njëri që e kisha të bërë dhe u acarova e ia ktheva. Po hajde o preke të shkretën se plase,”- tha Françeska.

“E preku?”- tha Manushi.

“Jo, se ishte larg,”- tha Jaçe.

---- ----
----
-----
-----