Ballina Lajme nacionale Hagë: Mbrojtja kërkon lirimin me kusht të Gucatit

Hagë: Mbrojtja kërkon lirimin me kusht të Gucatit

18
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Seanca e Hysni Gucatit në Hagë

Në sallën e gjyqit të Dhomave të Specializuara të Kosovës në Hagë u mbajt paraqitja e parë e kryetarit të OVL-UÇK, Hysni Gucati, nën dyshimet për pengim dhe frikësim të dëshmitarëve me anë të publikimit të dokumenteve konfidenciale të dhomave të specializuara. Mbrojtja e Gucatit, kërkoi lirimin e tij me kusht./21Media

The post Hagë: Mbrojtja kërkon lirimin me kusht të Gucatit appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----