Ballina Showbiz Gylsereni po martohet, por do të befasoheni cili aktor ishte burri i...

Gylsereni po martohet, por do të befasoheni cili aktor ishte burri i saj dikur

149
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nurgul Yesilcay është aktorja më e njohur turke.

Ajo konsiderohej për vite si një ndër më të bukurat e Turqisë, përcjell ORAinfo.

Mediat turke flasin se ajo së shpejti do të martohet dhe fotot e saj me burrin janë bërë publike.

Mirpëo, ndonëse nuk e keni ditur, Gylsereni dikur ka qene e martuar me aktorin e njohur, Ozcan Deniz./ORAinfo/

---- ---- ----
-----