Ballina Lajme nacionale Grubi në Kosovë, kërkon ndihmë për regjistrimin

Grubi në Kosovë, kërkon ndihmë për regjistrimin

8
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministri për Sistem politik dhe marrëdhënie midis bashkësive Artan Grubi, sot do të qëndrojë për vizitë një ditore në Prishtinë.

Grubi do të ketë takim me liderët e partive politike, Vjosa Osmani, Enver Hoxhaj, Lumir Abdixhiku, Ramush Haradinaj, Fatmir Limaj si dhe kryetarin e shoqatës Jetimat e Ballkanit, Halil Kastrati.

Temë e bisedës në takime do të jetë procesi i Regjistrimit në Republikën e Maqedonisë së Veriut./TV21

The post Grubi në Kosovë, kërkon ndihmë për regjistrimin appeared first on KOHA.

---- ----
-----