Ballina Lajme nacionale Grubi në Click Plus: Testet PCR ndërmjet Maqedonisë dhe Kosovës janë absurde

Grubi në Click Plus: Testet PCR ndërmjet Maqedonisë dhe Kosovës janë absurde

20
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Zv/kryeministri i parë i Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi sonte në Click Plus në TV21 foli edhe për vendosjen e testit PCR-negativ ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës.

Grubi tha se ky vendim për testet PCR mes RMV-së dhe Kosovës është absurd, raporton TV21./21Media

The post Grubi në Click Plus: Testet PCR ndërmjet Maqedonisë dhe Kosovës janë absurde appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----