Ballina Showbiz Gruaja e Sinanin shfaqet nga plazhi, po e puth në buzë një...

Gruaja e Sinanin shfaqet nga plazhi, po e puth në buzë një mashkull tjetër

391
SHPËRNDAJE

Sinan Vllasaliu është këngëtari shqiptar që u bë i njohur dhe shumë i pëlqyer për publikun shqiptar që në paraqitjen e tij të parë në skenë, para shumë vitesh.

Këngët e tij janë që të gjitha hite të padiskutuara dhe që kanë mbetur përherë në kujtesën e publikut, shkruan ORAinfo.

Ai është i martuar dhe ka një grua shumë të bukur, e cila është e njohur për publikun dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se është në pushime.

Në pamjen në fjalë ajo shihet duke e puthur nipin e saj./ORAinfo/

-----