Ballina Showbiz Gruaja e Nexhatit rregullohet për Bajram, kaq bukur po duket me fustan...

Gruaja e Nexhatit rregullohet për Bajram, kaq bukur po duket me fustan të kuq

171
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Xhevahire Osmani është gruaja e këngëtarit të njohur, Nexhat Osmanit.

Tashmë ajo është mjaftë e njohur për publikun, shkruan ORAinfo.

Xhevahirja ësgtë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton familjare të Bajramit, ajo është shfaqur e veshur me fustan të kuq dhe po duket bukur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----