Ballina Showbiz Gruaja e Milotit shfaqet e mbuluar, mahnitë me pamjen

Gruaja e Milotit shfaqet e mbuluar, mahnitë me pamjen

29
SHPËRNDAJE

Milot Rashica është futbollisti shumë i pëlqyer i kombëtares kosovare.

Ai është shumë i përfolur edhe për jetën private krahas karrierës si futbollist, përcjell ORAinfo.

Miloti dhe gruaja e tij, Belkizi tani po kalojnë pushimet në Dubai për këtë fundvit.

Dyshja kanë publikuar në rrjetet sociale fotografi nga momentet e këndshme që po shijojnë në shoqëri të njëri-tjetrit në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Çifti gjithashtu kanë bërë të ditur se kanë vizituar disa nga xhamitë më të njohura të Dubait.

Belkiz shfaqet e mbuluar. Kaq bukur po i rri mbulesa. /ORAinfo/