Ballina Showbiz Gruaja e Kemalit po ‘shpërthen’ nga kilogramët e tepërt pas lindjes, shikoni...

Gruaja e Kemalit po ‘shpërthen’ nga kilogramët e tepërt pas lindjes, shikoni si po duket

412
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen janë dy aktorë shumë të pëlqyer nga kinematografia turke.

Që të dy u bënë tejet të njohur si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Profesioni i njejtë i bashkoi ata, dhe tani dyshja janë të martuar e kanë një djalë.

Pas lindjes, Fahriye duket se nuk po mund ta marrë veten pasi në mediat turke qarkullojnë fotot ku ajo shihet se nuk po i largon kilogramët e tepërt./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----