Ballina Showbiz Gruaja e Arian Dacit shpërndan një kujtim prekës nga i ndjeri

Gruaja e Arian Dacit shpërndan një kujtim prekës nga i ndjeri

28
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Djali i Arian Dacit ka festuar ditëlindjen, prekëse si e uron nëna e tij.

Para pak muajve, si pasojë e rënies së një orteku ndërroi jetë zëvendës ministri i Diasporës, Arian Daci.

Ai ishte djali i vetëm i ish kryeparlamentarit, Nexhat Dacit, përcjell ORAinfo.

Ariani la pas vetes gruan, Meritën dhe dy djemtë.

Djali i tij feston ditëlindjen e 12-të dhe nëna e tij, ka shpërnda në instagram një kujtim nga i ndjeri Ariani i cili kishte shpërndarë para 3 viteve një foto me të birin. /ORAinfo/

---- ----
-----