Ballina Showbiz Grimi e ka transformuar, a po e dini për cilën moderatore shqiptare...

Grimi e ka transformuar, a po e dini për cilën moderatore shqiptare është fjala?

37
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar.

Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në publik është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana krahas angazhimeve të saj në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme.

Se fundmi, ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet e transformuar në grimin e ri.
Me këtë pamje ajo po duket tjetër person. /ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----