Ballina Showbiz Grimeri i njohur kosovar e ka ‘transformuar’ Duda Baljen, nuk do ta...

Grimeri i njohur kosovar e ka ‘transformuar’ Duda Baljen, nuk do ta njihni me këtë pamje

73
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Atifetja shfaqet sërish me pamje të re, po duket një zonjë e vërtetë

Duda Balje është ndër deputetet më atraktive në Kuvendin tonë.

Ajo vazhdon të përflitet për veshjen dhe pamjen e saj të jashtme, shkruan ORAinfo.

Atifetja shfaqet sërish me pamje të re, po duket një zonjë e vërtetë

Duda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte ajo është rregulluar nga grimeri i njohur kosovar, Arbëri dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Atifetja shfaqet sërish me pamje të re, po duket një zonjë e vërtetë

Atifetja shfaqet sërish me pamje të re, po duket një zonjë e vërtetë

---- ---- ----
-----