Ballina Sport Griezmann thyen heshtjen, flet për përplasjen me Messin!

Griezmann thyen heshtjen, flet për përplasjen me Messin!

24
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sulmuesi Antonie Griezmann po has vështirësi te skuadra e Barcelonës.

Ai nuk ka treguar ende formën e pritur prej tij dhe nuk ka qenë aty ku duhej. Francezi përflitet vazhdimisht dhe për një konflikt me Leo Messin.

Tifozët e kanë shpesh në vëmendje diçka të tillë dhe mediet i hedhin benzinë zjarrit.

Kampioni i botës nuk ka duruar më dhe ka folur hapur për diçka të tillë në një rrëfim për Movistar.

29-vjeçari u ka kërkuar të gjithëve të heshtin dhe të mos abuzojnë me jetën e tij.

Më pëlqen të flas e komunikoj në fushë. Ka ardhur koha t’i rregullojmë gjërat. 

Ka një kohë të gjatë që lexoj shumë komente dhe fjalë rreth meje, mendoj se mjafton me kaq“, – tha Griezmann.

---- ---- ----
-----