Ballina Sport Griezmann: Dua të fitoj gjithçka me Barcelonën

Griezmann: Dua të fitoj gjithçka me Barcelonën

15
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Futbollisti më i ri i Barcelonës Antoine Griezmann, ka vizituar dyqanin zyrtarë të skuadrës katalanase. Ai u paraqit në dyqan i veshur me një bluzë të skuadrës “bluaugrane”, duke dhënë dhe një mesazh për tifozët.

Në një video të postuar në rrjetet sociale të klubit, Griezmann informoi tifozët se ai tashmë është pjesë e ekipit.

Francezi gjithashtu bisedoi me median e klubit për përshtypjet e para në klub dhe objektivat për sezonin e ardhshëm.

“Jam shumë i lumtur, shumë i emocionuar gjithashtu i etur për të fillluar punë me ekipin e barçës”.

“Barcelona është një klub i madh këtu kam sfida të reja, objektiva të reja dhe shpresoj se do të mund t’i bëj në mënyrën më të mirë të mundshme.

“Objektivi është të fitojë gjithçka duke përfshirë Copa del Rey, LaLiga Santander dhe Ligën e Kampionëve

The post Griezmann: Dua të fitoj gjithçka me Barcelonën appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
-----