Ballina Showbiz Greta ‘mahnit’ me pamjen e fundit, shikoni si po duket e veshur...

Greta ‘mahnit’ me pamjen e fundit, shikoni si po duket e veshur me fustan të gjatë

28
SHPËRNDAJE

Greta Koçi është këngëtarja nga Shqipëria e që me zërin dhe pamjene saj u bë tejet e njohur në publik.

Ajo nisi karrierën si 16 vjeçare dhe si e tillë u njoh nga publiku, shkruan ORAinfo.

Greta për një kohë u përkushtua edhe në politikë e që më vonë e la për t’u angazhuar vetëm në muzikë.

Tashmë Greta është shumë aktive për ndjekësit e saj në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

-----