Ballina Showbiz Gresa vishet prapë në vello, ju lë ‘pa fjalë’ me pamjen

Gresa vishet prapë në vello, ju lë ‘pa fjalë’ me pamjen

61
SHPËRNDAJE

Gresa Behluli është një emër tejet i njohur për publikun.

Ajo është një këngëtare që u bë pjesë e skenës muzikore shqiptare para shumë viteve, përcjell ORAinfo.

Para pak muajve, ajo i dha fund beqarisë çka e bëri tejet të përfolur në publikun e medieve rozë.

Pas martesës, Gresën e gjejmë tejet aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një video ku ajo shfaqet e veshur në një vello dhe me këtë pamje po duket mahnitëse./ORAinfo/

-----