Ballina Showbiz Gresa vishet në fustan të shkurtë e të ngushtë, do ta ‘shkrijë’...

Gresa vishet në fustan të shkurtë e të ngushtë, do ta ‘shkrijë’ burrin me pamjen

101
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gresa Behluli është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos pas martesës së saj, përcjell ORAinfo.

----

Këtë kohë ajo dhe burri i saj po qëndrojnë për pushime në Turqi.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë në mbrëmje e veshur në fustan të ngushtë e të gjatë.

E me këtë pamje duket se do ta lë pa fjalë burrin./ORAinfo/

----- ----