Ballina Showbiz Gresa vishet në fustan të ngushtë e të gjatë, ekspozon trupin në...

Gresa vishet në fustan të ngushtë e të gjatë, ekspozon trupin në top-formë

29
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gresa Behluli është një këngëtare tejet e pëlqyer kosovare.

Është dasma e saj madhështore ajo që e bëri shumë të përfolur në publik, përcjell ORAinfo.

Gresa ka vendosur që pos martesës t’i shesë të gjitha fustanet e saj dhe pothuajse çdo ditë hedh në shitje nga një.

Sot, ajo ka hedhur në shitje edhe këtë fustan që e ka veshur e me të cilin ka ekspozuar trupin në top-formë./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----