Ballina Showbiz Gresa vishet e tëra në të zeza, por shikoni mënyrën se si...

Gresa vishet e tëra në të zeza, por shikoni mënyrën se si ka pozuar

158
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo është është shumë e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil, shkruan ORAinfo.

Gresa nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur në të zeza dhe ka pozuar nga prapa./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----