Ballina Showbiz Gresa s’po e duron të ftohtin, shikoni si mbulohet kur del

Gresa s’po e duron të ftohtin, shikoni si mbulohet kur del

32
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gresa Behluli po vazhdon të jetë në qendër të medieve rozë.

Ajo është shumë e komentuar sidomos në këtë kohën e fundit pasi u martua dhe bëri dasmë madhështore, përcjell ORAinfo.

Gresa është mjaft aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto me të cilën tregon se nuk po mund ta durojë të ftohtin dhe mbulohet komplet para se të dalë./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----