Ballina Showbiz Gresa shtatzënë? Kjo foto e saj do t’ju befasojë

Gresa shtatzënë? Kjo foto e saj do t’ju befasojë

296
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gresa Behluli po vazhdon të jetë një ndër emrat më të përfolur në publik.

Ajo para disa muajve i dha fund beqarisë me një dasmë tejet madhështore dhe që po komentohet ende, përcjell ORAinfo.

Gresa pas martesës është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në një fustan të gjatë e të zi.

Ai që mori gjithë vëmendjen është barku i saj e me të cilin i ka bërë fansat të dyshojnë se është shtatzënë./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----