Ballina Showbiz Gresa shfaqet nga pushimet në Stamboll, por befason me foton e fundit

Gresa shfaqet nga pushimet në Stamboll, por befason me foton e fundit

71
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Serie A refuzon shtyerjen e ndeshjes, Juve merr fitoren 3:0 në tavolinë

Gresa Behluli është një prej këngëtareve më të dashura për publikun kosovar.

Me këngët e saj ajo ka arritur që të jetë në mesin e këngëtareve me të pëlqyera shqiptare.

Krahas muzikës ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Së fundi, Gresa ka shkuar në Stamboll dhe nga atje po sjell imazhe të shumta.

Sot, ajo ka postuar një foto nga qyteti turk, mirëpo, duket se Gresa ka zbuluar më shumë se që duhet me këtë veshje./ORAinfo/

Serie A refuzon shtyerjen e ndeshjes, Juve merr fitoren 3:0 në tavolinë

---- ----
----
----- ----
-----